AKADEMIA GALACTIC

Media Markt-NIE DLA IDIOTOW!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-04-14 14:16:44

bartek32

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-09
Posty: 9
Punktów :   

adi32

Jako ze nikt nie pisze to ja zaczne!
Napiszcie cos o sobie w osobnym temacie!



Na imie mam Adrian mam 17 lat i duze doswiadczenie z ogame i battledusta.
Lubie spedzac calymi dniamo przed kompem,ale nie mam tak wiele czasu hehe.
Moim hobby jest sport(pilka nozna) oraz komputery i nie tylko.
Jak mialem z 12 lat lubilem rozne rzeczy rozbierac i tak jakos nauczylem sie obslugiwac komputer
Kiedys hipermarket,ktury zbudowali kolo mnie obchodzil urodziny i dlatego zrobili mini rozgrywki w pilce noznej stworzylem z dwoma kolegami mini klub i sie zapisalismy:)
Ja oczywiscie bylem bramkazem co tez jest moja ulubiana pozycja:)
Oczywiscie rozgrywki wygralismy,ale nie bylo to trudne bo reszta byla tylko goscmi w sklepie i jak ktos chcial zagrac to wybierali pare osub i dobierali w grupy.
Tak wlasnie zaczela sie moja przygoda z pilka nozna:)
Po jakims czasie wpadlismy na pomysl aby utworzyc mini kluby podwurkowe i plan ten wdrazylismy do rzeczywistosci.
Ani sie obejzalem a juz 3 lata minely jak gralismy.W wieku 115 lat wyjechalem do Niemiec i w ten sposub zaprzestalem grac w pilke nozna do czasu az nie poznalem polaka,ktury rowniez gral wiec razem chodzilismy.

Ogame pokazal mi jego ojciec ktury rowniez w to gral puzniej jakos doszedlem do sojuszu i poznalem kilka ciekawych osub kturzy byli odemnie wiele starsi,ale nie przeszkadzalo mi to poniewaz gralo sie tam w milej atmosferze.
Jakos kilka kiesiecy puzniej kolega z sojuszu poiedzial mi ze istnieje battledust.Zarejestrowalem sie poniewaz napisal ze i on tam gra i jest na calkiem dobrej pozycji przez co wsparl mnie materialnie

I tak jakos ten czas zlecial.

Dzisiaj nadal gram na tamtym uni na ogame,ale juz nie tak czesto:/


Pozdro.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwery-jailbreak.pun.pl www.trafnetypy.pun.pl www.otfix.pun.pl www.hssnysa.pun.pl www.wsclan.pun.pl